Zelený ostrOff

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Otázky a odpovědi

  1. Kdy poslat svatební oznámení?

Oznámení jsou prvním nahlédnutím do stylu a atmosféry, ve kterých se váš velký den bude nést. Jejich design by měl proto odpovídat vizuálnímu provedení dekorací svatebních prostor, ale i náladě, kterou chcete navodit. Kdy poslat svatební oznámení je stejně klíčové rozhodnutí, jako jsou jejich obsah a forma. Ideální je oznámení rozeslat 3 měsíce před svatbou a pokud je součástí oznámení pozvánka ke svatebnímu stolu, tak potvrzení účasti žádat 6 týdnů předem.
Trendem letošního roku je jednoznačně návrat k přírodě a DIY dekorace na svatbu. Nebojte se toho, návodů, jak vyrobit svatební oznámení nebo třeba dřevěné dekorace na svatbu je na internetu dostatek. 

  1. Jak zvolit správné místo pro vysněnou svatbu?

Na tuto otázku správná odpověď neexistuje. Některé nevěsty touží mít svatební obřad na zámku, jiné zase v luxusním salonu nejdražšího hotelu. Někdo ctí tradice při církevním obřadu a jiný zase touží po alternativní svatbě na rozkvetlé louce. Možností je mnoho a místo musí především odrážet vaši osobnost, proto se řiďte především svými pocity. 

  1. Jak probíhá svatební obřad?

Svatební obřad je nepochybně nejdůležitějším bodem celého dne. Právě při něm si snoubenci slavnostně řeknou ono kouzelné "ano" a vstoupí do manželství. Průběh se liší podle konkrétního typu obřadu. Ale civilní i církevní obřad mají několik společných podmínek, které je třeba splnit - slavnostní prohlášení, shoda ohledně příjmení, souhlas s manželstvím a zápis do protokolu.

  1. Co nepodcenit a na čem ušetřit?

Při plánování svatby je velmi důležitý rozpočet a šetřit můžete již při jeho sestavování. Určete si priority, tedy věci, ze kterých za žádnou cenu neslevíte. Například samotné dekorace na svatbu můžete připravovat i dlouho dopředu a také vlastnoručně, čímž rozpočtu značně ulevíte. Naopak jídlo a zábavu si každý zapamatuje, proto je nepodceňujte.